Breaking News

US Department of Labor reaches agreement with environmental cleanup provider to resolve alleged hiring discrimination at Richland’s Hanford Site Philadelphia CBP Seizes Miami Man’s Marijuana, Revokes His Trusted Traveler Membership Largest River Restoration Project in American History Set to Begin AG Balderas Announces Lawsuit Against Alta Vista Regional Medical Center in Las Vegas, New Mexico New $20 million program promotes capacity building to broaden participation in regional innovation ecosystems | NSF AG BALDERAS FILES CRIMINAL CHARGES AGAINST FORMER CATRON COUNTY SHERIFF Attorney General’s Office of Special Investigation Opens Investigation into Civilian Death in the Bronx AG Shapiro Urges Swift Action on Federal Proposal to Protect Workers – PA Office of Attorney General

Сполучені Штати Америки по лінії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у координації з Міністерством фінансів і Державним департаментом США нададуть Урядові України додаткову пряму бюджетну підтримку обсягом 4,5 млрд. дол., яка допоможе пом’якшити жорсткий бюджетний дефіцит, викликаний брутальною путінською агресією. Надання цих коштів стало можливим завдяки щедрій двопартійній підтримці з боку Конгресу США.  Уряд України отримає це фінансування двома траншами до кінця 2022 року.

Ці кошти, які США надають через Світовий банк, дозволять Урядові України протистояти тим величезним економічним, соціальним і політичним навантаженням, що їх спричинила російська агресія. Ця допомога забезпечить надання українцям найважливіших послуг – подальшу роботу лікарень, шкіл і комунальних служб, працю рятівників і пожежників, які щодня рятують життя громадян.  Пряма бюджетна підтримка дозволить і далі надавати допомогу тим українцям, які ще більше збідніли внаслідок війни – малозабезпеченим громадянам, дітям із інвалідністю та вимушеним внутрішнім переселенцям. Вона також забезпечить надання нових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг протягом зими у відповідь на брутальні путінські обстріли інфраструктури електро- та теплопостачання в Україні.

Після повної виплати цих додаткових коштів, загальний обсяг прямої бюджетної підтримки, яку Уряд США надає Урядові України, становитиме 13 млрд. дол.  Запроваджені Світовим банком дієві захисні інструменти у поєднанні з зовнішнім експертним наглядом, що здійснюватиметься на кошти USAID та буде інтегрований до структури органів влади України, забезпечать підзвітність і прозорість використання цих грошей.           

З 24 лютого 2022 року, коли Росія розпочала своє повномасштабне вторгнення в Україну, у співпраці з партнерами у справі надання гуманітарної допомоги, що діють в Україні та в межах регіону, USAID забезпечує українцям гуманітарну підтримку для порятунку їхнього життя, та поряд із цим нарощує обсяги найважливішої допомоги з питань розвитку, що уможливлює реагування на кібератаки та загрози для української енергетики, протидію дезінформації, підтримку малого бізнесу та сільського господарства, документування порушень прав людини, забезпечення базових потреб у сфері охорони здоров’я та подальшу безперебійну діяльність місцевих, регіональних і центральних органів влади.

Сполучені Штати Америки як і раніше налаштовані до підтримки України та її народу під час  розв’язаної Кремлем неспровокованої та нічим не виправданої війни.

Source link